Augi uz kātiem

 

Koreana (2) Abies coreana 

Korejas  baltegle 

Maigas, zaļas skujas ar zilganu apakšējo skuju daļu. Veido ļoti dekoratīvus čiekurus Lēni augoša. Visas globusa veida formas ir veidotas. Izveidots koks lielu kopšanu neprasa. Nepieciešams 2 reizes gadā apgriezt.

Pie mums dažādu lielumu un formu augi cenas no 20 -78 EUR

 

 

 

 

Koreana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cirptas tuju bumbas Thuja Brabant (Tūja Brabant uz kāta)

Viegli kopjama tūja, drīkst apgriezt un veidot formu jebkurā vasaras vai ziemas mēnesī. Straujās augšanas dēļ, šis augs būs ideāls trenniņš, lai Jūs pilnveidotu savas augu veidošanas (cirpšanas) prasmes!

Augs ir izturīgs, tamdēļ to droši var stādīt puķupodos uz terasēm, balkoniem, pie kafejnīcām.

Ļoti izskatīga dāvana un elegants elements Jūsu dārzā. Pie mums pieejami dažādi izmēri, augstumi!!!

Cenas no 45 - 50EUR

uz_kata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hortenzijas uz katiem Hortenzija (Hydrangea Renhy Vanilla Freise)

Ziedkopa ziedēšanas sākumā koši balta, apmēram 20-25 liela, noapaļoti garena. Turklāt, ja neslinko katru gadu rekomendētajā laikā apgriezt, tad krūma pamatu veidos jaunie dzimumi, kas ir koši sarkani ar koši baltām ziedu galvām, kuras pirmajās vēsajās naktīs nokrāsojas koši rozā. Pieejamas dažādas hortenziju šķirnes veidotas augstcelmā (Hydrangea Renhy Vanilla Freise ,Hydrangea paniculata "Phantom", Hydrangea paniculata "Early Sensation", Hydrangea paniculata "Great Star"u.c.


298

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

photo-3

Eiropas lapegle "Pendula" Larix decidula "Pendula"

Lapegles ir skujukoki, kas rudenī  (novembrī) zaudē skujas. Pavasaros lapaegles izskatās īpaši pievilcīgi ar to jaunajām skujām 

Lapegle pieder pie ātri augošu un agri plaukstošu koku sugām. Pavasarī reizē ar mazo salātzaļo lapiņu parādīšanos, lapegle zied. Čiekuriņi ir 2-3 cm, dzeltenbrūni .

Augststumbra augstums 1.5-2M

 

 

 

 

 

 

 

pinus nigra Pinus Sylvestris 

Piedāvājam dažāda izmēra un šķirņu priedes uz kātiem( Pinus Sylvestris, Pinus Ponderosa, Pinus Nigra). Lieli, daudzgadīgi koki, kas formēti, lai nesasniegtu lielu izmēru. Iemācīsim veidot un kopt, lai arī turpmāk dekoratīvais augs saglabātu savu izskatīgo formu!

 

 

 

 

 

 

 

Warsava Picea pungens Glaca Globosa

Pundurformas egle ar koši sudrabaini zilām skujām. Augot veido izeiktu globusa formu. Vainags var sasniegt 1,5m augstumu 2m platumu, stāda augstums atkarīgs no potcelma augstuma.